
552
Select Condition
Quality Pre-Loved A-
552
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 10.5 Inch |
| Network Support | Wi‑Fi + Cellular (4G LTE) |
| Operating System | iPadOS |
| Ram | 4GB |
| Battery Capacity | 8134 mAh |
| Ports | Lightning, Smart Connector, 3.5mm headphone jack, nano‑SIM |
| Processor Version | Apple A10X Fusion |
| Resolution | 2224 x 1668 |
| Color | Gold |
| Country Version | International |
| Storage Type | Flash storage |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%