
314
Select Condition
Quality Pre-Loved A
314
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 7.9 inch |
| Resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Ram | 2 GB |
| Storage Type | 64GB |
| Month | September |
| Year | 2015 |
| Processor Version | Apple A8 |
| Expandable Storage Support | No |
| Operating System | iOS 9.0 upgradable to iPadOS 15.7 |
| Battery Capacity | 5124 mAh |
| Battery Life | Up to 10 hours |
| Cameras | 8 MP rear 1.2 MP front |
| Network Support | Wi-Fi |
| Sim Slot | No |
| Ports | Lightning |
| Stylus Support | No |
| Weight | 299 g |
| Dimensions | 203.2 x 134.8 x 6.1 mm |
| Color | White |
| Country Version | International |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%