
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 7.9 Inch |
| Network Support | Wi‑Fi only |
| Operating System | iPadOS |
| Ram | 2GB |
| Battery Capacity | 5124 mAh |
| Ports | Lightning |
| Processor Version | Apple A8 |
| Resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Color | Space Gray |
| Country Version | International |
| Storage Type | 128GB |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%