
584
Select Condition
Quality Pre-Loved B
584
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 10.5 inch |
| Resolution | 2224 x 1668 pixels |
| Ram | 3 GB |
| Storage Type | 64GB |
| Month | March |
| Year | 2019 |
| Processor Version | Apple A12 Bionic |
| Expandable Storage Support | No |
| Operating System | iOS 12.1 upgradable to iPadOS 17.5 |
| Battery Capacity | 8134 mAh |
| Battery Life | Up to 10 hours |
| Cameras | 8 MP rear 7 MP front |
| Network Support | Wi-Fi |
| Sim Slot | No |
| Ports | Lightning |
| Stylus Support | Yes Apple Pencil 1st Gen |
| Weight | 456 g |
| Dimensions | 250.6 x 174.1 x 6.1 mm |
| Color | Gold |
| Country Version | International |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%