
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 9.7 Inch |
| Network Support | Wi‑Fi only |
| Operating System | iOS |
| Ram | 1GB |
| Battery Capacity | 8827 mAh |
| Ports | Lightning, 3.5mm headphone jack |
| Processor Version | Apple A7 with M7 coprocessor |
| Resolution | 2048 x 1536 |
| Color | Space Gray |
| Country Version | TRA |
| Storage Type | Flash storage |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%