
187
Select Condition
Quality Pre-Loved A
187
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 9.7 Inch |
| Network Support | Wi‑Fi only |
| Operating System | iOS |
| Ram | 1GB |
| Battery Capacity | 8820 mAh |
| Ports | Lightning |
| Processor Version | Apple A7 |
| Resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Color | Space Gray |
| Country Version | International |
| Storage Type | 32GB |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%