
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 10.4 inch |
| Resolution | 2000 x 1200 pixels |
| Ram | 4 GB |
| Storage Type | 64GB |
| Month | April |
| Year | 2020 |
| Processor Version | Exynos 9611 |
| Expandable Storage Support | Yes microSDXC up to 1TB |
| Operating System | Android 10 upgradable to Android 14 |
| Battery Capacity | 7040 mAh |
| Battery Life | Up to 13 hours |
| Cameras | 8 MP rear 5 MP front |
| Network Support | Wi-Fi |
| Sim Slot | No |
| Ports | USB Type-C |
| Stylus Support | Yes S Pen |
| Weight | 467 g |
| Dimensions | 244.5 x 154.3 x 7 mm |
| Color | Oxford Gray |
| Country Version | International |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%