
422
Select Condition
Quality Pre-Loved A-
422
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Display Size | 10.5 inch |
| Resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Ram | 4 GB |
| Storage Type | 64GB |
| Month | December |
| Year | 2021 |
| Processor Version | Unisoc Tiger T618 |
| Expandable Storage Support | Yes microSDXC up to 1TB |
| Operating System | Android 11 upgradable to Android 13 |
| Battery Capacity | 7040 mAh |
| Battery Life | Up to 12 hours |
| Cameras | 8 MP rear 5 MP front |
| Network Support | Wi-Fi |
| Sim Slot | No |
| Ports | USB Type-C |
| Stylus Support | No |
| Weight | 508 g |
| Dimensions | 246.8 x 161.9 x 6.9 mm |
| Color | Silver |
| Country Version | International |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%