
224
AED 248.9
Select Condition
Quality Pre-Loved A
224
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 4G LTE, 3G, 2G |
| Operating System | Android (Funtouch OS) |
| Ram | 4GB |
| Storage | 128GB |
| Battery Capacity | 3000 mAh |
| Charging Type | 10W Wired |
| Processor Version | Snapdragon 430 |
| Sim Type | Dual Physical SIM |
| Color | Rose Gold |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%