
514
AED 571.1
Select Condition
Quality Pre-Loved A
514
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 4G LTE |
| Operating System | Android 13 (MIUI 14) |
| Ram | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 5000 mAh |
| Charging Type | USB-C wired fast charging (33W) |
| Processor Version | Qualcomm Snapdragon 685 (6nm) |
| Sim Type | Dual physical SIM |
| Color | Mint Green |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%