
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Year Of Launch | 2016 |
| Storage | 64 GB |
| Ram | 4 GB |
| Screen Size | 5.5 inch |
| Network Support | 4G |
| Camera | 13 MP (f/2.2) |
| Front Camera | 16 MP (f/2.0) |
| Sim Type | Dual Physical SIM |
| Display Size | 5.5 inch |
| Display Type | IPS LCD |
| Operating System | Android 5.1 Lollipop (ColorOS 3.0) |
| Processor Version | MediaTek MT6750 |
| Battery Capacity | 3075 mAh |
| Charging Type | 10W Wired |
| Color | Rose Gold |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%