
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 4G LTE |
| Operating System | Android 8.1 |
| Ram | 6 GB |
| Storage | 64 GB |
| Battery Capacity | 3750 mAh |
| Charging Type | 10W Wired |
| Processor Version | Kirin 710 |
| Sim Type | Dual Physical SIM |
| Color | Black |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%