
118
AED 131.1
Select Condition
Quality Pre-Loved A
118
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 4G LTE, 3G, 2G |
| Operating System | Android (EMUI) |
| Ram | 4GB |
| Storage | 64GB |
| Battery Capacity | 3750 mAh |
| Charging Type | 10W Wired |
| Processor Version | Kirin 710 |
| Sim Type | Dual Physical SIM |
| Color | Black |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%