
389
AED 432.2
Select Condition
Quality Pre-Loved B
389
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 4G LTE, 3G, 2G |
| Operating System | iOS |
| Ram | 2GB |
| Storage | 256GB |
| Battery Capacity | 1821 mAh |
| Charging Type | 15W Wired / Qi Wireless |
| Processor Version | A11 Bionic |
| Sim Type | Single SIM (Nano-SIM) |
| Color | Red |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%