
3,399
AED 3776.7
Select Condition
Quality Pre-Loved A
3,399
Quality Pre-Loved A+
3,399
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Network Support | 5G |
| Operating System | iOS 18 |
| Ram | 8GB |
| Storage | 256GB |
| Color | Desert Titanium |
| Country Version | TRA Version |
| Sim Type | Physical SIM + eSIM |
| Processor Version | A18 Pro |
| Battery Capacity | 4685 mAh |
| Charging Type | 20W wired USB-C, 25W MagSafe wireless |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%