
1 / 4
Tap image to view fullscreen • Swipe to navigate

Click Source for me and choose the price that best suits you. R3factory will source it for you!
Source For Me
Check More PricesPayment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Free Delivery
1-2 days
In Stock
Today
Warranty
1 year
| Processor Speed | 2.1 GHz |
| Ram | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen Size | 12.3 inch |
| Version | Windows 10 Pro |
| Display Resolution | 2736x1824 |
| Screen Features | PixelSense Touchscreen |
| Refresh Rates | 60 Hz |
| Graphics Processor Version | Intel UHD Graphics |
| Display Resolution 1 | QHD |
| Average Battery Life | 13 hours |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Number Of Cores | 4 |
| Processor Version | Intel Core i5 8th Gen |
| Color | Platinum |
| Country Version | Not Specified |