
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Processor Speed | 2.9 GHz |
| Ram | 16 GB |
| Storage | 1TB SSD |
| Screen Size | 16 inch |
| Version | Windows 11 Home |
| Display Resolution | 1920x1200 |
| Screen Features | IPS |
| Refresh Rates | 60 Hz |
| Graphics Processor Version | Intel Iris Xe Graphics |
| Display Resolution 1 | Full HD |
| Average Battery Life | 10 hours |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Number Of Cores | 8 |
| Processor Version | Intel Core i9 13th Gen |
| Color | Mystic Silver |
| Country Version | Not Specified |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%