
419
Select Condition
Quality Pre-Loved B
419
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Processor Speed | 2.4 GHz |
| Ram | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen Size | 14 inch |
| Version | Windows 10 Pro |
| Display Resolution | 1920x1080 |
| Screen Features | IPS |
| Refresh Rates | 60 Hz |
| Graphics Processor Version | Intel HD Graphics |
| Display Resolution 1 | Full HD |
| Average Battery Life | 9 hours |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Number Of Cores | 4 |
| Processor Version | Intel Core i5 6th Gen |
| Color | Black |
| Country Version | Not Specified |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%