
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Processor Speed | 1.1 GHz |
| Ram | 4 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen Size | 14 inch |
| Version | Windows 11 Home |
| Display Resolution | 1366x768 |
| Screen Features | Touchscreen |
| Refresh Rates | 60 Hz |
| Graphics Processor Version | Intel UHD Graphics |
| Display Resolution 1 | HD |
| Average Battery Life | 10 hours |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Number Of Cores | 2 |
| Processor Version | Intel Celeron N4500 |
| Color | Quiet Blue |
| Country Version | Not Specified |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%