
1,359
Select Condition
Quality Pre-Loved A
1,359
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Operating System | macOS |
| Processor Version | Intel Core i5 (7th Gen) |
| Ram | 8GB |
| Refresh Rates | 60Hz |
| Screen Size | 13.3 Inch |
| Storage | 256GB |
| Storage Type | SSD |
| Display Resolution | 2560 x 1600 |
| Color | Silver |
| Country Version | International Version |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%