
979
Select Condition
Quality Pre-Loved A
979
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Can't find your condition? Source For Me
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Operating System | macOS |
| Processor Version | Intel Core m3 (6th Gen) |
| Ram | 8GB |
| Refresh Rates | 60Hz |
| Screen Size | 12 Inch |
| Storage | 256GB |
| Storage Type | SSD |
| Display Resolution | 2304 x 1440 |
| Color | Rose Gold |
| Country Version | International – English |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%