
559
Select Condition
Quality Pre-Loved A
559
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Quantity
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Processor Speed | 1.6 GHz |
| Ram | 4 GB |
| Storage | 500 GB HDD |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Version | Windows 10 Home |
| Display Resolution | 1366x768 |
| Screen Features | LED Backlit |
| Refresh Rates | 60 Hz |
| Graphics Processor Version | Intel HD Graphics |
| Display Resolution 1 | HD |
| Average Battery Life | 7 hours |
| Storage Type | HDD |
| Operating System | Windows 10 Home |
| Number Of Cores | 2 |
| Processor Version | Intel Celeron N3060 |
| Color | Black |
| Country Version | Not Specified |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%