
Click Source for me and choose the price that suits you. We'll source it for you!
Source For Me
We'll find it for you
Payment Methods

Tamara

Debit/Credit Card
Cash on Delivery
Select Variant
Free Delivery
1–2 days
In Stock
Today
1 Year Warranty
Included
| Year Of Launch | 2013 |
| Console Type | Console |
| Processor Version | AMD Jaguar 1.75 GHz 8-core; AMD Radeon GCN |
| Storage Type | Not applicable |
| Display Output Support | 4K HDMI |
| Controller Type And Quantity | Xbox One Controller (1) |
| Connectivity | Wi-Fi; Ethernet; USB; HDMI |
| Vr Compatibility | Not applicable |
| Game Support | Xbox One |
| Bundled Games/extras | |
| Color | Black |
| Storage | 500GB HDD |
0
out of 0 reviews
5★
0%
4★
0%
3★
0%
2★
0%
1★
0%
0★
0%